knihy/DVD
Názov : Kilá, ktoré mi zmenili život

Skutočný príbeh ženy, ktorá schudla 62 kíl

Pútavé rozprávanie ženy, ktorá má už päť rokov postavu modelky, je úžasnou inšpiráciou pre každého človeka, ktorý chce vo svojom živote niečo zmeniť a znovu získať sebavedomie. Julka Rašlová je jedna z mnohých žien, ktorá sa večnými diétami prepracovala až k obezite - neuveriteľných 130 kg hmotnosti. Zdanlivo prehratý boj s kilami jedného dňa zmenila na svoj nový životný štýl a postupne dokázala zhodiť neuveriteľných 62 kíl.

Bonus : DVD - Zostava Julkiných cvikov ( 15min.)
Autorky : Júlia Rašlová a Judita Gembická
Vydavateľ: Formats Pro Media, s.r.o.,
Kresby : Igor Danay
Ilustračné foto: Arpád Adamovič
Cover foto: Symon Kliman
Cover desig : Štefan Lelovič
Väzbu a grafiku navrhla: Ružena Danayová


DVD si môžete objednať na GORILA.SK – kliknite sem!
 - Podnetom k vydaniu tejto knihy boli skúsenosti získané zo stretnutí so skvelými babami, ktoré účinkovali v lifestylovej relácii Zmenáreň.
 - Cieľom vydávanej knihy je ukázať , síce neľahkú, ale možnú cestu k vytúženej postave a pevnému zdraviu. Cestu, ktorá aj napriek množstvu prekážok, prehier a odriekaní STOJÍ ZA TO!
 - Hlavnú úlohu v knihe hrá pravdivý príbeh ženy, Julky Rašlovej, ktorá chvíľu vyhrávala a chvíľu prehrávala svoj boj s nadbytočnými kilami.
 - Neskutočný kolotoč diét a následného „obžerstva“ ju priviedol na vrchol váhovej špirály - k nelichotivým 132 kilám.
 - Mala 35 rokov , keď konečne našla tú správnu cestu ! Dnes je z nej pôvabná , štíhla dáma, ktorú bez zveličovania možno nazvať „ absolventkou vysokej školy chudnutia a zdravého životného štýlu“.
 - Jej postrehy a pravdivosť rozprávania presvedčia o tom, že v každom veku možno začať zdravo žiť, stať sa príťažlivou a šarmantnou ženou!
 - Fotky z jej súkromného albumu sú motivačným sprievodcom za vytúženou postavou.
 - Záver knihy tvoria poznatky, zhrnuté do kapitoly Všetko, čo som sa naučila o chudnutí.
 - Nechýbajú ani zdravé recepty na každý deň.
 - Kolorit ideálu krásy a zdravia dopĺňa pätnásťminutová cvičebná zostava Julky na DVD.Objednávky príjmame na adrese info@formatspm.sk. Ak máte záujem iba o DVD môžete si ho objednať aj samostatne!

Ak ste si už knižku kúpili a podarilo sa vám pomocou nej a DVD s cvičebnou zostavou zhodiť pár či dokonca pár desiatok kíl, neváhajte a napíšte nám! Vaše príbehy očakávame na adrese info@formatspm.sk. Tie najzaujímavejšie zverejníme na našej stránke!

Stravovanie podľa Julky

Jedálniček na 1. týždeň (pre zväčšenie kliknite na obrázok)Jedálniček na 2. týždeň (pre zväčšenie kliknite na obrázok)


Jedálniček na 3. týždeň (pre zväčšenie kliknite na obrázok)


© formatspm.sk 2010      vyrobilo mediago