knihy/DVD

Po úspechu prvej knihy Napečené s láskou sa Adriana Poláková


s láskou pustila do prípravy dvojky. Naďalej usilovne piekla, skúšala nové recepty, miešala ingrediencie, obmieňala postupy až z nich vybrala top 30, ktoré tvoria obsah tejto malej domácej cukrárky. Všetky recepty v Adrianinej knihe majú tri rovnaké ingrediencie.


Sú nimi: láska, aby chutili tým pre ktorých sú určené,  štipka fantázie, aby boli trochu výnimočné a napäté očakávanie, či sa vložená energia podarí premeniť na lahodný dezert. Stačí len poriadne premiešať a výsledok v podobe chutného domáceho koláčika je dokonalou odmenou. A aby bol úspech zaručený, ku každému receptu je podrobný fotopostup, ktorí ocenili už fanúšikovia prvého dielu. Určite pomôže dodať odvahu aj úplným začiatočníkom, pre ktorých sa tak stane pečenie hrou.
V knihe nájdete recepty na obľúbené rolády, zábavné koláčiky pre deti, kysnuté koláče pripravené netradične, kreatívne koláčiky, ktoré si vyžadujú trochu viac času, ale výsledok poteší nielen chuťové bunky. Bonusom je kapitola špecialitiek, vhodných ako darček či malá pozornosť a nechýbajú ani obľúbené slané pochúťky.Video s krstu knihy:

www.markiza.sk/aktualne/1775764_ada-polakova-stale-pod-dohladom-len-tento-muz-jej-moze-kafrat-do-zivota

 
© formatspm.sk 2010      vyrobilo mediago